2014-ben, Isten indítására Hatvanba költöztünk gyülekezetet plántálni. Azóta itt kialakult egy mintegy 15 fő megtért, újjászületett, bemerített hívőkből álló közösség, ami szűkebb holdudvarával (gyermekeink, istentiszteleteinken már többször járt barátkozóink) mintegy 35 főt számlál, tágabb holdudvarával (további barátok, rokonok, lelkigondozottak) pedig több, mint 100 főt. Tapasztalom a szeretet áradását ezekben a körökben: emberek megtérnek, házasságok meggyógyulnak, emberéletek megmenekülnek, haragosok kibékülnek, terhek lekerülnek a vállakról. Az Úr Jézus Krisztus dolgozik. Övé a dicsőség egyedül.

Isten nemrégen imaházvásárlásra indított bennünket.

Egy árverésen szeretnénk megvenni egy központi, stratégiai helyen lévő ingatlant. Isten erre már kegyelmesen biztosított számunkra forrásokat, de a sikerhez több pénzre van szükségünk. Az árverés nov. 28-án zárul, az ingatlan kikiáltási ára 17,9 m Ft.

Én most eladom a motoromat, és a kapott összeg felét erre a célra szánom. (Lásd: Biblia, Krónikák I. könyve 29. rész 1-18!)

Ha Isten arra indít, hogy adj Te is erre a célra, a számlaszámunk:

Hatvani Baptista Gyülekezet
OTP Bank 11739054-21249547
A közleménybe: "imaházra"

Az az imádságunk, hogy annak, aki ad erre, Isten adjon 1000-szeres áldást. És ezt meg is fogja hallgatni.
Köszönettel és szeretettel:

Nemeshegyi-Horvát György,